Slide background

Ubytování v penzionu Konvalinka Český Krumlov

Stylové ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích (s možností 1 přistýlky) s vlastním sociálním zařízením i s přímým vstupem na terasu a malebným výhledem na město Český Krumlov. Jihovýchodně situovaná terasa je hostům k dispozici pro posezení a ideálně k vychutnání snídaně, kávy a podvečernímu grilování a to po celých 24 hodin. Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje a v létě vybízí k opalování, či jen tak k odpočinku.

Vnitřní vybavení penzionu zahrnuje 2L pokoje a k ním náležící koupelny se sociálním zařízením, technickou místnost - kuchyňku, ve které je k dispozici hostům lednice, pračka, kuchyňské vybavení i nádobí, nábytek ke stolování, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba a samoobslužný minibar (alko/nealko).

Za poplatek mohou naši hosté zdravě a příjemně relaxovat v infrasauně (pro 2 osoby).

Parkování přímo u penzionu na vlastním monitorovaném parkovišti je pro naše hosty zcela ZDARMA (taktéž uzamykatelná úschovna kol, motorek, kočárků apod.). WiFi připojení v areálu penzionu taktéž ZDARMA. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké. Bez obav lze ovšem kouřit na terase i zahradě, na kterou se dostanete přímo z vašeho pokoje. 

V ceně ubytování je zahrnuta i SNÍDANĚ, dále pak DPH a všechny další poplatky.

 

Doplňkové služby

  • Parkování u penzionu ZDARMA (taktéž úschovna kol, motorek, apod.).

  • WiFi připojení v areálu penzionu ZDARMA.

  • Infrasauna pro 2 osoby (150,- Kč / hod.).

  • Minibar - alko a nealko nápoje.

  • Možnost venkovního grilování na terase.

Kontaktní informace

Ukázka interiéru a exteriéru